Liikmed

Vastavalt Põhikirjale võib Eesti Teadushuvihariduse Liidu liikmeks olla iga füüsiline või juriidiline isik, kes on valmis aktiivselt kaasa lööma Liidu eesmärkide elluviimisel ja täidab põhikirja nõudeid ning maksab liikmemaksu.

Tule liikmeks!

Liikmete e-posti list liikmed @teadushuvi.ee.
Oled mõne liikmesorganisatsiooni liige ning soovid liituda liikmete e-posti listiga siis täida avaldus SIIN.

Liikmete nimekiri

Nimi, (esindaja), e-post:, tegutsemise piirkond, veebiaadress:

  1. MTÜ Robootika, Heilo Altin, heilo @robootika.ee, üle Eesti, www.robootika.ee
  2. SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus, Janika Ruusmaa, janika.ruusmaa @teec.ee, Tartumaa, www.tartuloodusmaja.ee
  3. MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts, Taavi Duvin, taavi.duvin @gmail.com, Tartumaa, www.huvitera.ee
  4. Peeter Sipelgas, Viimsi Collegium Eruditionis, peeter @viimsi.edu.ee, Viimsi vald, Rae vald, Saku vald, Tallinn,
  5. Liina Tamm (Konguta Kool), liina @konguta.ee, Konguta, Tartumaa,
  6. Narva Pähklimäe Gümnaasium, Vasily Zaretskiy,  arvuti  @pahklimae.edu.ee, Ida-Virumaa,
  7. Peep Tobreluts , peep.tobreluts @gmail.com, Viljandi, kooliallikad.ee
  8. Rasmus Kits, rasmus @kits.ee, Rakvere, www.facebook.com/rasmus.kits
  9. Xteadus MTÜ,  Arkadi Kudrjavtsev, info @xteadus.ee, Jõelähtme, Harjumaa, www.xteadus.ee
  10. Riina Valdmets, riina.valdmets @poltsamaa.edu.ee, Põltsamaa,
  11. Daisi Lorents, daisi.lorents @pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee
  12. Lauri Vilibert, lauri.vilibert @gmail.com, Tallinn, Kristiine.edu.ee
  13. MTÜ ROGOGO, info @ogogo.ee, Tallinn, www.ogogo.ee
  14. MTÜ Arvutiklubi e-kool, mtu.ekool@gmail.com, Jõhvi, Ida-Virumaa, www.robotalu.ee
  15. SA Teaduskeskus AHHAA, ahhaa@ahhaa.ee, Tartu, www.ahhaa.ee
  16. Külli Suvi, suvikylli@gmail.com, Jõgevamaa, Puurmani,
  17. Külli Korol, Elva Gümnaasium, kylli@elvag.edu.ee, Elva, www.elvag.edu.ee, egloodusesobrad.blogspot.com.ee/
  18. Katri Lamesoo, katri.lamesoo@ut.ee, Tartu, www.ut.ee/en/kontakt/haridusuuenduskeskus
  19. Ove Pärn , ove.parn@msi.ttu.ee, Tallinn, www.minujuhus.ee
  20. MTÜ Noored Toredate Mõtetega, ntm@ntm.ee, Tartu, www.ntm.ee
  21. MTÜ Nukutuba, Liia Tammes, liia.tammes@gmail.com, Tallinn, Harjumaa, www.facebook.com/kiilirobootikud
  22. Mirjam Burget, mirjam.burget@gmail.com, Tartu, -
  23. Gustav Adolfi Koolituskeskus, info@gakk.ee, Tallinn, gakk.ee/
  24. OÜ Kolm Põrsakest, Omari Loid, info@kolmporsakest.ee, Tartu, www.kolmporsakest.ee
  25. Palade Loodushariduskeskus, paladelhk@gmail.com, Hiiu maakond, lhk.palade.edu.ee
  26. Velle Taraste, velletaraste@gmail.com, Lääne-Virumaa, Järvamaa, rakkerobootikud.eu/
  27. MTÜ Taibukate Teaduskool, Lilian Tambek, lilian.tambek@vjk.vil.ee, Viljandi linn, Viljandimaa, www.taibukad.ee
  28. SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus, Krista Keedus, info@energiakeskus.ee, Tallinn, www.energiakeskus.ee
  29. OÜ miniLABOR, Kaire Kivi, kaire@minilabor.ee, Tallinn, minilabor.ee
  30. Pernova Hariduskeskus, Kaire Mertsin, info@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee
  31. MTÜ Loodusmaa, Kadri Männisalu, info.loodusmaa@gmail.com, Kose vald, Harjumaa, loodusmaa.ee
  32. Lada Mehikas, nommeloodusmaja@gmail.com, Tallinn, www.nommeloodusmaja.ee
  33. Robotex Mittetulundusühing, Ave Laas, ave.laas@robotex.ee, Tallinn, www.robotex.ee
  34. Merivälja Kool, Aivi Osman, greta.ammer@meripohi.edu.ee, Talinn, www.meripohi.edu.ee/
  35. Sihtasutus Eesti Tervishoiu Muuseum, Kadri Rannala, kadri@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, www.tervishoiumuuseum.ee/
  36. Friedrich Kaasik, friedrich.kaasik@eesti.ee, Tartu, ims.ut.ee/mediawiki/index.php/User:Frkaasik
  37. Nutigeen OÜ /Nutigeen Huvikool, Jevgenia Kleinert, nutigeen@gmail.com, Tallinn, Harjumaa, www.nutigeen.ee
  38. Eesti Füüsika Selts, Kaido Reivelt, efs@fyysika.ee, Üle Eesti, www.fyysika.ee/efs
  39. Palmi Rätte, palmi.ratte@ehituskool.ee, Harjumaa, www.ehituskool.ee
  40. Raivo Suni, raivo@meediapluss.ee, Põltsamaa, Kesk-Eesti,
  41. Tiina Arras, tiina.arras@eesti.ee, Tartumaa,
  42. Kadri Pulk, kadripulk@gmail.com, Viljandimaa, www.vjk.vil.ee
  43. SPARK Makerlab MTÜ, Tarvo Metspalu, info@makerlab.ee, Tartumaa (ja Eestimaa), www.makerlab.ee
  44. MTÜ Laste arengu- ja tugikeskus, Kadri Pohlak, kadri.pohlak@gmail.com, Rae vald, www.nutiv6su.com
  45. Diana Poudel, diana.poudel@gmail.com, Saue vald, diana.sauevallakas.ee
  46. Signe Lensment, signe@haridus.eu, Pärnumaa, lensment.signe.ee
  47. Leelo Ambos, leeloambos@gmail.com, Lääne-Virumaa, rakkerobootikud.eu
  48. Anna Haava nimeline Pala Kool, Grete-Stina Haaristo, kool@pala.ee, Peipsiääre vald, www.palapk.edu.ee/
  49. MTÜ Väike Päike Huvikool, Marii Maamägi, marii@lasteklubi.ee, Viimsi, www.lasteklubi.ee
  50. Rain Sirel, rainsirel@gmail.com, Jõgeva vald, Väike-Maarja vald, www.rakkerobootikud.eu
  51. Merlin Juur, merlin.juur@gmail.com, Eesti,
  52. MTÜ Nukufilmi Lastestuudio, Lia Liin, info@nukufilmilastestuudio.ee, Harjumaa, töötubasid teeme üle Eesti, www.nukufilmilastestuudio.ee/
  53. Marion Talli, marion@lvkrk.ee, Rakvere, www.lvkrk.ee
  54. MTÜ Averus, kairi.jaaksaar@gmail.com, Harjumaa, www.averus.ee
  55. Ott Maidre, ott.maidre@gmail.com, Tartu maakond, -
  56. Tauno Asuja, tauno@samm.ee, Harjumaa, arukulaperekeskus.ee/nutilabor
  57. Merle-Kairit Toom, merlekairit@gmail.com, Rannu Kool, rannu.edu.ee/
  58. Liisa Puusepp, liisa.puusepp@tlu.ee, Tallinn, Sagadi, aga koolitusi teen ka mujal,
  59. MTÜ Eesti 2.0, Ede Schank Tamkivi, ede@eesti2.ee, Eesti, eesti2.ee/et
  60. Kati Lillemets, kati.lillemets@gmail.com, Anija vald,
  61. MTÜ Nuti-Võlur, Triinu Grossmann, Jaana Kõvatu, Nutivolur@gmail.com, Võrumaa, Facebook/nutivolur
  62. Madis Kauts, Tartu, Robootika.ee/fll
  63. Rando Hinn, Randohinn@gmail.com, Tartu,
  64. Alari Allika, alariallika@gmail.com, Harjumaa, Randverealari.weebly.com
  65. Alo Peets, alop@ut.ee, Eesti, alokoolitab.wordpress.com
  66. Liis Rostin, Viimsi Collegium Eruditionis, rostinliisu@gmail.com, Viimsi, www.viimsi.edu.ee
  67. Siret Saarniit, siret.saarniit@gmail.com, Harju,
  68. Jonas Nahkor, jonas.nahkor@gmail.com, Väätsa ja Eesti, vaatsapk.ee
  69. Kristi Rahn, kristi2730@gmail.com, Eesti, www.hitsa.ee/ikt-haridus/progetiiger
  70. Anri Kivil, anri.kivil@gmail.com, Tallinn,
  71. Kerttu Mölder, kerttu.molder@sydalinna.edu.ee, Tallinn,
  72. ITkool OÜ, Ruslan Hamzin, info@itkool.ee, Tallinn, Harjumaa, www.itkool.ee
  73. Maarika Koks, maarikakoks@gmail.com, Viimsi vald, www.viimsi.edu.ee/index.php?id=77820
  74. Merkuur OÜ, Liis Proos, info@merkuur.eu, Eesti, www.merkuur.eu
  75. Eliko Kõiv, Eliko.koiv@gmail.com, Lääne-Harjumaa, m.facebook.com/teadusseiklus
  76. Moonika Kõrre, bremmer@bremmer.ee, Lääne-Virumaa, www.tehnoloogiakool.ee
  77. Suure-Jaani Gümnaasium, Evald Sepp, direktor@sjg.edu.ee, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa, www.sjg.edu.ee/
  78. Tartu Ülikool, Marek Järvik, teaduskool@ut.ee, Eesti, www.ut.ee, www.teaduskool.ut.ee
  79. MTÜ Ökokratt, Priit Adler, info@okokratt.ee, Eesti, www.okokratt.ee
  80. Aili Elts, aili.elts@tartuloodusmaja.ee, Tartu, www.tartuloodusmaja.ee
  81. Urmas Heinaste, urmas.heinaste@eesti.ee, Tartu, heinaste.eu/
  82. Insplay, Rekato OÜ, Andres Sirel, haridus@insplay.eu, Baltikum, www.insplay.eu
  83. Xteadus OÜ, info@xteadus.ee
  84. Anne Teigamägi, anne.teigamagi@syg.edu.ee, Saaremaa, keskkonnahariduskeskus.weebly.com
  85. Merilin Värkraud, m.varkraud@gmail.com, Võsu, Sagadi
  86. HK Unicorn Squad MTÜ, Liis Koser, liiskoser@gmail.com, Viimsi, www.facebook.com/HKUnicornSquad/
  87. Kairi Möller, kairi.moller@mail.ee, Tartu,
  88. MTÜ Kose Kunstikeskus, Margit Mikk, kosekunstikeskus@gmail.com, Harjumaa, www. kosekunstikeskus.edu.ee
  89. Raimo Maasik, raimo@kadrina.edu.ee, Lääne-Virumaa, Eesti, www.kadrina-kool.edu.ee/est/; www.cadrina.ee/
  90. Evelin Laanest, evelin.laanest@gmail.com, Peamiselt Tallinn ja Harjumaa, www.lohekool.ee
  91. Karin Hellat, karin.hellat@ut.ee, Tartu ja Tartumaa, avastusõppe osas ka Pärnumaa ning muud Eesti piirkonnad, www.uurimislabor.teaduskool.ut.ee
  92. Tormi Kotkas, tormikotkas@gmail.com, Tartu,
  93. Jegor Jermakov, jegor@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, tervishoiumuuseum.ee
  94. Elina Šatova, elina.shatova@gmail.com, Tallinn, www.tervishoiumuuseum.ee
  95. Eve Paesüld, Eveke6@gmail.com, Harjumaa, Lohekool.ee
  96. Krista Kutsar, krista.kutsar@gmail.com, Kose vald, Jüri, Aruküla, Raasiku, loodusmaa.ee/kool/loodus-ja-teadushuviring-miksitaja/
  97. Kaidi Kvatš, kaidikvats@gmail.com, Pärnu linn, www.pernova.ee
  98. Ly Suursild, ly.suursild@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee/
  99. Evelin Toom, evelint@elvag.edu.ee, Elva linn. Elva vald, Tartumaa, www.elvag.edu.ee/
  100. Evelin Nigula, evelinnigula@gmail.com, Pärnu linn, FB-s Pernova Hariduskeskuse Särasilmsed uurijad; - Loodusmängud; - Tarkuseterad
  101. Kent Joosep, joosepkent@gmail.com, Harjumaa
  102. Ken Tilk, ken.tilk@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee
  103. Taivi Künnap, taivi.kynnap@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee; FB: Muinasjutulised meisterdajad, Päikeselapsed
  104. Toila vallavalitsus, toilavv@toila.ee, Toila vald, www.toila.ee
  105. Gerda Taumann, gerda@tervishoiumuuseum.ee, Haridus/kultuur
  106. Astrid Viik, astrid.viik@pernova.ee
  107. Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus, info@huvikeskus.info, Jõhvi vald, www.huvikeskus.info
  108. Roman Romanov, r.romanov.73@gmail.com, Tallinn, Harjumaa,
  109. MTÜ Laste Aeg, lasteaed@lasteklubi.ee, Harjumaa, lasteklubi.ee/et/viimsi-lasteaed
  110. Kennet Roosipuu, kennet@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, tervishoiumuuseum.ee
  111. Taavi Duvin, taavi.duvin@gmail.com, Jõgevamaa
  112. Progepisik OÜ, progepisik@gmail.com, Eesti, www.progepisik.ee
  113. Huvitava Bioloogia Kool/ Naaskelnokk MTÜ, Eesti, tarvo@huvitavbioloogia.ee, www.huvitavbioloogia.ee
  114. Signe Söömer , signe.soomer@tartuloodusmaja.ee , Tartu, www.tartuloodusmaja.ee
  115. Põltsamaa ÜhisGümnaasium , info@poltsamaa.edu.ee, Põltsamaa vald, www.poltsamaa.edu.ee
  116. Milvi Talts, milvi.talts@pernova.ee, Pärnu
  117. Annely Ristikivi , annely@vjk.edu.ee, Harku vald, vjk.edu.ee
  118. Nuti-Mik OÜ, info@nutimik.ee, Tartu linn, nutimik.ee
  119. Kristi Kivilo, kristi.kivilo@eesti.ee, Üle Eesti
  120. MTÜ Saaremaa LTT,  mtusaaremaaltt@gmail.com, Saaremaa