Liikmed

Vastavalt Põhikirjale võib Eesti Teadushuvihariduse Liidu liikmeks olla iga füüsiline või juriidiline isik, kes on valmis aktiivselt kaasa lööma Liidu eesmärkide elluviimisel ja täidab põhikirja nõudeid ning maksab liikmemaksu.

Tule liikmeks!

Liikmete e-posti list liikmed@teadushuvi.ee.

Liikmed:
NrAsutusEsindajaKontakt Tegutsemispiirkond
1.Vaata Maailma SA
Kristi Kivilo
kristi @ vaatamaailma.ee
Üle Eesti
2.MTÜ RobootikaHeilo Altinheilo.altin @ ut.eeÜle Eesti
3.

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus

Janika Ruusmaa

janika.ruusmaa @ teec.ee
Tartumaa
4.

MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts

Taavi Duvintaavi.duvin @ gmail.com
Tartumaa
5.

Peeter Sipelgas, Viimsi Collegium Eruditionis


peeter @ viimsi.edu.ee
Viimsi vald, Rae vald, Saku vald, Tallinn
6.

Liina Tamm (Konguta Kool)


liina @ konguta.ee
Konguta, Tartumaa
 7.

Peep Tobreluts

 peep.tobreluts @ gmail.com
Viljandimaa
 8.Narva Pähklimäe Gümnaasium Vasily Zaretskiy arvuti  @ pahklimae.edu.eeIda-Virumaa
 9.Rasmus Kits   rasmus @ kits.ee
Rakvere, Tallinn
 10.Xteadus MTÜ Arkadi Kudrjavtsev info @ xteadus.eeHarjumaa
 11.Riina Valdmets  riina.valdmets @ poltsamaa.edu.ee Põltsamaa
 12.Daisi Lorents  daisi.lorents @ pernova.ee Pärnu
 13.Lauri Vilibert  lauri.vilibert @ gmail.com Tallinn
 14.MTÜ OGOGO   info @ ogogo.ee Tallinn
 15.MTÜ Arvutiklubi e-kool  mtu.ekool @ gmail.com Jõhvi, Ida-Virumaa
 16.SA Teaduskeskus Ahhaa  ahhaa @ ahhaa.ee Tartu
 17.Külli Suvi  suvikylli @ gmail.comJõgevamaa, Puurmani
 18.Külli Korol  kylli @ elvag.edu.eeElva 
 19.Katri Lamesoo  katri.lamesoo @ ut.ee Tartu
 20.Ove Pärn  kylmleek @ gmail.com
 Tallinn
 21.Palade Loodushariduskeskus  paladelhk @ gmail.com  Hiiumaa
 22.MTÜ Noored Toredate Mõtetega
  ntm @ ntm.ee  Tartu
 23.Gustav Adolfi Koolituskeskus  kristi.rahn @ gakk.ee Tallinn
 24.MTÜ NukutubaLiia Tammes liia.tammes @ gmail.com Tallinn, Harjumaa
 25.Skysight OÜ Urmas Heinaste skysight.ee @ gmail.com
 Elva, Tartumaa
 26.OÜ Kolm Põrsakest Omari Loid  info @ kolmporsakest.ee  Tartu
 27.Mirjam Burget mirjam.burget @ gmail.com
 Tartu
 28.Velle Taraste  velletaraste @ gmail.com Lääne-Virumaa, Järvamaa
 29.MTÜ Taibukate Teaduskool
Lilian Tambeklilian.tambek @ vjk.vil.ee
Viljandi linn, Viljandimaa
30.SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus
Krista Keedus
info @ energiakeskus.ee
 Tallinn
 31.OÜ miniLABOR
Kaire Kivi kaire @ minilabor.ee
 Tallinn
 32.Pernova HariduskeskusKaire Mertsin kaire.mertsin @ pernova.ee Pärnu 
 33.MTÜ Loodusmaa Kadri Männisalu info.loodusmaa @ gmail.com Kose, Harjumaa
 34.Lada Mehikas  nommeloodusmaja @ gmail.com
 Tallinn
 35.Robotex MTÜAve Laas ave.laas @ robotex.ee
 Tallinn
 36.Merivälja KoolMaiu Plumer maiu.plumer @ meripohi.edu.ee Tallinn
 37.Sihtasutus Eesti Tervishoiu MuuseumKadri Rannala kadri @ tervishoiumuuseum.ee
Tallinn 
 38.Friedrich Kaasik friedrich.kaasik @ eesti.ee Tartu
 39.Nutigeen OÜ /Nutigeen huvikoolJevgenia Kleinertnutigeen @ gmail.com
Tallinn, Harjumaa