Liikmed

Vastavalt Põhikirjale võib Eesti Teadushuvihariduse Liidu liikmeks olla iga füüsiline või juriidiline isik, kes on valmis aktiivselt kaasa lööma Liidu eesmärkide elluviimisel ja täidab põhikirja nõudeid ning maksab liikmemaksu.

Tule liikmeks!

Liikmete e-posti list liikmed@teadushuvi.ee.
Oled mõne liikmesorganisatsiooni liige ning soovid liituda liikmete e-posti listiga siis täida avaldus SIIN.


Liikmed:
NrAsutusEsindajaKontakt Tegutsemispiirkond
1.Vaata Maailma SA
Kristi Kivilo
kristi @ vaatamaailma.ee
Eesti
2.MTÜ RobootikaHeilo Altinheilo.altin @ ut.eeEesti
3.

SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus

Janika Ruusmaa

janika.ruusmaa @ teec.ee
Tartumaa
4.

MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts

Taavi Duvintaavi.duvin @ gmail.com
Tartumaa
5.

Peeter Sipelgas, Viimsi Collegium Eruditionis


peeter @ viimsi.edu.ee
Viimsi vald, Rae vald, Saku vald, Tallinn
6.

Liina Tamm (Konguta Kool)


liina @ konguta.ee
Konguta, Tartumaa
 7.

Peep Tobreluts

 peep.tobreluts @ gmail.com
Viljandimaa
 8.Narva Pähklimäe Gümnaasium Vasily Zaretskiy arvuti  @ pahklimae.edu.eeIda-Virumaa
 9.Rasmus Kits   rasmus @ kits.ee
Rakvere, Tallinn
 10.Xteadus MTÜ Arkadi Kudrjavtsev info @ xteadus.eeHarjumaa
 11.Riina Valdmets  riina.valdmets @ poltsamaa.edu.eePõltsamaa
 12.Daisi Lorents  daisi.lorents @ pernova.eePärnu
 13.Lauri Vilibert  lauri.vilibert @ gmail.comTallinn
 14.MTÜ OGOGO   info @ ogogo.eeTallinn
15.MTÜ Arvutiklubi e-kool  mtu.ekool @ gmail.comJõhvi, Ida-Virumaa
16.SA Teaduskeskus Ahhaa  ahhaa @ ahhaa.eeTartu
17.Külli Suvi  suvikylli @ gmail.comJõgevamaa, Puurmani
18.Külli Korol  kylli @ elvag.edu.eeElva 
19.Katri Lamesoo  katri.lamesoo @ ut.eeTartu
20.Ove Pärn  kylmleek @ gmail.com
Tallinn
21.Palade Loodushariduskeskus  paladelhk @ gmail.com Hiiumaa
22.MTÜ Noored Toredate Mõtetega
  ntm @ ntm.ee Tartu
23.Gustav Adolfi Koolituskeskus sirlet.viilas@gakk.eeTallinn
24.MTÜ NukutubaLiia Tammes liia.tammes @ gmail.comTallinn, Harjumaa
25.---
-
26.OÜ Kolm Põrsakest Omari Loid  info @ kolmporsakest.ee Tartu
27.Mirjam Burget mirjam.burget @ gmail.com
Tartu
28.Velle Taraste  velletaraste @ gmail.com Lääne-Virumaa, Järvamaa
29.MTÜ Taibukate Teaduskool
Lilian Tambeklilian.tambek @ vjk.vil.ee
Viljandi linn, Viljandimaa
30.SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus
Krista Keedus
info @ energiakeskus.ee
Tallinn
31.OÜ miniLABOR
Kaire Kivi kaire @ minilabor.ee
Tallinn
32.Pernova HariduskeskusKaire Mertsin kaire.mertsin @ pernova.ee Pärnu 
33.MTÜ Loodusmaa Kadri Männisalu info.loodusmaa @ gmail.com Kose, Harjumaa
34.Lada Mehikas  nommeloodusmaja @ gmail.com
Tallinn
35.Robotex MTÜAve Laas ave.laas @ robotex.ee
Tallinn
36.Merivälja KoolAivi Osmanaivi.osman @ gmail.comTallinn
37.Sihtasutus Eesti Tervishoiu MuuseumKadri Rannala kadri @ tervishoiumuuseum.ee
Tallinn 
38.Friedrich Kaasik friedrich.kaasik @ eesti.eeTartu
39.Nutigeen OÜ /Nutigeen huvikoolJevgenia Kleinertnutigeen @ gmail.com
Tallinn, Harjumaa
40.Eesti Füüsika SeltsKaido Reivelt  efs @ fyysika.eeÜle Eesti
41.Palmi Rätte palmi.ratte @ ehituskool.eeHarjumaa
42.Helle Rüütel helle.ryytel.001 @  gmail.comSaaremaa vald
43.Raivo Suni  raivo @ meediapluss.eePõltsamaa, Kesk-Eesti
44.Tiina Arras  tiina.arras @ eesti.eeTartumaa 
45.Kadri Pulk  kadripulk @ gmail.comViljandimaa
46.SPARK Makerlab MTÜ Tarvo Metspalu info @ makerlab.eeTartumaa (ja Eestimaa)
47.MTÜ Laste arengu- ja tugikeskus Kadri Pohlak kadri.pohlak @ gmail.comRae vald
48.Diana Poudel diana.poudel @ gmail.comSaue vald
49.Signe Lensment  signe @ haridus.euPärnumaa
50.Leelo Ambos leeloambos @ gmail.comLääne-Virumaa
51.Anna Haava nimeline Pala Kool Grete-Stina Haaristo kool @ pala.eePeipsiääre vald
52.MTÜ Väike Päike Huvikool
 Marii Maamägi marii @ lasteklubi.eeViimsi
53.Rain Sirel
  rainsirel @ gmail.comJõgeva vald, Väike-Maarja vald
54.Merlin Juur   merlin.juur @ gmail.comEesti
55.MTÜ Nukufilmi Lastestuudio   Eva Valdna  info @  nukufilmilastestuudio.eeHarjumaa, töötubasid teeme üle Eesti
56.Marion Talli  marion @ lvkrk.eeRakvere
57. MTÜ Averus  Kairi Jaaksaar kairi.jaaksaar @ gmail.comHarjumaa
58. Ott Maidre ott.maidre @ gmail.comTartu maakond
59.
Tauno Asuja  tauno @ samm.ee Harjumaa
60.Merle-Kairit Toom   merlekairit @ gmail.com Rannu Kool
61.Liisa Puusepp  liisa.puusepp @ tlu.ee Tallinn, Sagadi, aga koolitusi teen ka mujal
62.MTÜ Eesti 2.0 Ede Schank Tamkiviede @ eesti2.ee Eesti
63.Kati Lillemets  kati.lillemets @ gmail.com Anija vald
64.MTÜ Nuti-Võlur Triinu Grossmann, Jaana Kõvatunutivolur @ gmail.com Võrumaa
65.Madis Kauts  spam @ kauts.eu Tartu
66.- - -
67.Rando Hinn randohinn @ gmail.com Tartu
68.Alari Allika alariallika @ gmail.comHarjumaa
69.Alo Peets  alop @ ut.ee Eesti
70.Liis Rostin,
Viimsi Collegium Eruditionis
rostinliisu @ gmail.com Viimsi
71.Siret Saarniit  siret.saarniit @ gmail.com Harju
72.Jonas Nahkor jonas.nahkor @ gmail.comVäätsa ja Eesti
73.Kristi Rahn kristi2730 @ gmail.comEesti
74. Anri Kivil  anri.kivil @ gmail.comTallinn
75.Kerttu Mölderkerttu.molder @ sydalinna.edu.eeTallinn
 76.ITkool OÜRuslan Hamzininfo @ itkool.eeTallinn, Harjumaa
 77.Maarika Koks
 maarikakoks @ gmail.comViimsi vald
 78.Merkuur OÜLiis Proosinfo @ merkuur.euEesti
79.Eliko Kõiv  eliko.koiv @ gmail.com Lääne-Harjumaa
80.Moonika Kõrre   bremmer @ bremmer.eeLääne-Virumaa
81.Suure-Jaani Gümnaasium Evald Sepp direktor @ sjg.edu.ee Põhja-Sakala vald
82.Tartu ÜlikoolMarek Järvikteaduskool @ ut.eeEesti
83.MTÜ ÖkokrattPriit Adler info @ okokratt.ee Eesti
84.Aili Elts  aili.elts @ tartuloodusmaja.ee Tartu
85.Urmas Heinaste urmas.heinaste @ eesti.ee Tartu
86.Insplay, Rekato OÜ Andres Sirel haridus @ insplay.eu Baltikum
 87. Anne Teigamägi   anne.teigamagi @ syg.edu.ee Saaremaa
 88.Merilin Värkraud m.varkraud @ gmail.comVõsu, Sagadi 
 89.Kairi Möller   kairi.moller @ mail.ee Tartu
 90.HK Unicorn Squad MTÜ Liis Koser liiskoser @ gmail.com Viimis 
 91.MTÜ Kose KunstikeskusMargit Mikk kosekunstikeskus @ gmail.com Harjumaa
 92. Karin Hellat karin.hellat @ ut.eeTartumaa, avastusõppe osas ka muud Eesti piirkonnad
 93. Evelin Laanest evelin.laanest @ gmail.comTallinn, Harjumaa
 94. Tormi Kotkas tormikotkas @ gmail.com
 Tartu
 95. Raimo Maasik raimo @ kadrina.edu.eeLääne-Virumaa
 96. Elina Šatova  elina.shatova @ gmail.com Harjumaa
 97. Eve Paesüld  eveke6 @ gmail.com Harjumaa
 98. Kaidi Kvatš  kaidikvats @ gmail.com Pärnumaa
 99. Ly Suursild  ly.suursild @ pernova.ee Pärnumaa
 100. Evelin Toom  evelint @ elvag.edu.ee Elva linn
     

Nimi, (esindaja), e-post:, Tegutsemise piirkond, Veebiaadress:

  1. Vaata Maailma SA, Kristi Kivilo, kristi@vaatamaailma.ee, üle Eesti, www.vaatamaailma.ee
  2. MTÜ Robootika, Heilo Altin, heilo@robootika.ee, üle Eesti, www.robootika.ee
  3. SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus, Janika Ruusmaa, janika.ruusmaa@teec.ee, Tartumaa, www.tartuloodusmaja.ee
  4. MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts, Taavi Duvin, taavi.duvin@gmail.com, Tartumaa, www.huvitera.ee
  5. Peeter Sipelgas, Viimsi Collegium Eruditionis, peeter @ viimsi.edu.ee, Viimsi vald, Rae vald, Saku vald, Tallinn,
  6. Liina Tamm (Konguta Kool), liina @ konguta.ee, Konguta, Tartumaa,
  7. Narva Pähklimäe Gümnaasium, Vasily Zaretskiy,  arvuti  @ pahklimae.edu.ee, Ida-Virumaa,
  8. Peep Tobreluts , peep.tobreluts@gmail.com, Viljandi, kooliallikad.ee
  9. Rasmus Kits, rasmus@kits.ee, Rakvere, www.facebook.com/rasmus.kits
  10. Xteadus MTÜ,  Arkadi Kudrjavtsev, info@xteadus.ee, Jõelähtme, Harjumaa, www.xteadus.ee
  11. Riina Valdmets, riina.valdmets@poltsamaa.edu.ee, Põltsamaa,
  12. Daisi Lorents, daisi.lorents@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee
  13. Lauri Vilibert, lauri.vilibert@gmail.com, Tallinn, Kristiine.edu.ee
  14. MTÜ OGOGO, info@ogogo.ee, Tallinn, www.ogogo.ee
  15. MTÜ Arvutiklubi e-kool, mtu.ekool@gmail.com, Jõhvi, Ida-Virumaa, www.robotalu.ee
  16. SA Teaduskeskus AHHAA, ahhaa@ahhaa.ee, Tartu, www.ahhaa.ee
  17. Külli Suvi, suvikylli@gmail.com, Jõgevamaa, Puurmani,
  18. Külli Korol, Elva Gümnaasium, kylli@elvag.edu.ee, Elva, www.elvag.edu.ee, egloodusesobrad.blogspot.com.ee/
  19. Katri Lamesoo, katri.lamesoo@ut.ee, Tartu, www.ut.ee/en/kontakt/haridusuuenduskeskus
  20. Ove Pärn , ove.parn@msi.ttu.ee, Tallinn, www.minujuhus.ee
  21. MTÜ Noored Toredate Mõtetega, ntm@ntm.ee, Tartu, www.ntm.ee
  22. MTÜ Nukutuba, Liia Tammes, liia.tammes@gmail.com, Tallinn, Harjumaa, www.facebook.com/kiilirobootikud
  23. Liina Tamm (Konguta Kool), liina.tamm@konguta.edu.ee, Konguta, Tartumaa,
  24. MTÜ Robootika, heilo.altin@ut.ee,, Tartu,
  25. MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts, taavi.duvin@gmail.com,, Tartu,
  26. Peeter Sipelgas, Viimsi Collegium Eruditionis, peeter@viimsi.edu.ee, Viimsi vald, Rae vald, Saku vald, Tallinn,
  27. SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus, janika.ruusmaa@teec.ee,, Tartu,
  28. Vaata Maailma SA, kristi@vaatamaailma.ee,, Tallinn,
  29. Mirjam Burget, mirjam.burget@gmail.com, Tartu, -
  30. Gustav Adolfi Koolituskeskus, info@gakk.ee, Tallinn, gakk.ee/
  31. OÜ Kolm Põrsakest, Omari Loid, info@kolmporsakest.ee, Tartu, www.kolmporsakest.ee
  32. Palade Loodushariduskeskus, paladelhk@gmail.com, Hiiu maakond, lhk.palade.edu.ee
  33. Velle Taraste, velletaraste@gmail.com, Lääne-Virumaa, Järvamaa, rakkerobootikud.eu/
  34. MTÜ Taibukate Teaduskool, Lilian Tambek, lilian.tambek@vjk.vil.ee, Viljandi linn, Viljandimaa, www.taibukad.ee
  35. SA Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskus, Krista Keedus, info@energiakeskus.ee, Tallinn, www.energiakeskus.ee
  36. OÜ miniLABOR, Kaire Kivi, kaire@minilabor.ee, Tallinn, minilabor.ee
  37. Pernova Hariduskeskus, Kaire Mertsin, info@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee
  38. MTÜ Loodusmaa, Kadri Männisalu, info.loodusmaa@gmail.com, Kose vald, Harjumaa, loodusmaa.ee
  39. Lada Mehikas, nommeloodusmaja@gmail.com, Tallinn, www.nommeloodusmaja.ee
  40. Robotex Mittetulundusühing, Ave Laas, ave.laas@robotex.ee, Tallinn, www.robotex.ee
  41. Merivälja Kool, Aivi Osman, maiu.plumer@meripohi.edu.ee, Talinn, www.meripohi.edu.ee/
  42. Sihtasutus Eesti Tervishoiu Muuseum, Kadri Rannala, kadri@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, www.tervishoiumuuseum.ee/
  43. Friedrich Kaasik, friedrich.kaasik@eesti.ee, Tartu, ims.ut.ee/mediawiki/index.php/User:Frkaasik
  44. Nutigeen OÜ /Nutigeen Huvikool, Jevgenia Kleinert, nutigeen@gmail.com, Tallinn, Harjumaa, www.nutigeen.ee
  45. Eesti Füüsika Selts, Kaido Reivelt, efs@fyysika.ee, Üle Eesti, www.fyysika.ee/efs
  46. Palmi Rätte, palmi.ratte@ehituskool.ee, Harjumaa, www.ehituskool.ee
  47. Helle Rüütel, helle.ryytel.001@gmail.com, Kahtla Lasteaed- Põhikool,
  48. Raivo Suni, raivo@meediapluss.ee, Põltsamaa, Kesk-Eesti,
  49. Tiina Arras, tiina.arras@eesti.ee, Tartumaa,
  50. Kadri Pulk, kadripulk@gmail.com, Viljandimaa, www.vjk.vil.ee
  51. SPARK Makerlab MTÜ, Tarvo Metspalu, info@makerlab.ee, Tartumaa (ja Eestimaa), www.makerlab.ee
  52. MTÜ Laste arengu- ja tugikeskus, Kadri Pohlak, kadri.pohlak@gmail.com, Rae vald, www.nutiv6su.com
  53. Diana Poudel, diana.poudel@gmail.com, Saue vald, diana.sauevallakas.ee
  54. Signe Lensment, signe@haridus.eu, Pärnumaa, lensment.signe.ee
  55. Leelo Ambos, leeloambos@gmail.com, Lääne-Virumaa, rakkerobootikud.eu
  56. Anna Haava nimeline Pala Kool, Grete-Stina Haaristo, kool@pala.ee, Peipsiääre vald, www.palapk.edu.ee/
  57. MTÜ Väike Päike Huvikool, Marii Maamägi, marii@lasteklubi.ee, Viimsi, www.lasteklubi.ee
  58. Rain Sirel, rainsirel@gmail.com, Jõgeva vald, Väike-Maarja vald, www.rakkerobootikud.eu
  59. Merlin Juur, merlin.juur@gmail.com, Eesti,
  60. MTÜ Nukufilmi Lastestuudio, Eva Valdna, info@nukufilmilastestuudio.ee, Harjumaa, töötubasid teeme üle Eesti, www.nukufilmilastestuudio.ee/
  61. Marion Talli, Kairi Jaaksaar, marion@lvkrk.ee, Rakvere, www.lvkrk.ee
  62. MTÜ Averus, kairi.jaaksaar@gmail.com, Harjumaa, www.averus.ee
  63. Ott Maidre, ott.maidre@gmail.com, Tartu maakond, -
  64. Tauno Asuja, tauno@samm.ee, Harjumaa, arukulaperekeskus.ee/nutilabor
  65. Merle-Kairit Toom, merlekairit@gmail.com, Rannu Kool, rannu.edu.ee/
  66. Liisa Puusepp, liisa.puusepp@tlu.ee, Tallinn, Sagadi, aga koolitusi teen ka mujal,
  67. MTÜ Eesti 2.0, Ede Schank Tamkivi, ede@eesti2.ee, Eesti, eesti2.ee/et
  68. Kati Lillemets, kati.lillemets@gmail.com, Anija vald,
  69. MTÜ Nuti-Võlur, Triinu Grossmann, Jaana Kõvatu, Nutivolur@gmail.com, Võrumaa, Facebook/nutivolur
  70. Madis Kauts, Tartu, Robootika.ee/fll
  71. Laura Rebane, laurarebane@gmail.com, Harjumaa, Jüri,
  72. Rando Hinn, Randohinn@gmail.com, Tartu,
  73. Alari Allika, alariallika@gmail.com, Harjumaa, Randverealari.weebly.com
  74. Alo Peets, alop@ut.ee, Eesti, alokoolitab.wordpress.com
  75. Liis Rostin, Viimsi Collegium Eruditionis, rostinliisu@gmail.com, Viimsi, www.viimsi.edu.ee/index.php?id=71887
  76. Siret Saarniit, siret.saarniit@gmail.com, Harju,
  77. Jonas Nahkor, jonas.nahkor@gmail.com, Väätsa ja Eesti, vaatsapk.ee
  78. Kristi Rahn, kristi2730@gmail.com, Eesti, www.hitsa.ee/ikt-haridus/progetiiger
  79. Anri Kivil, anri.kivil@gmail.com, Tallinn,
  80. Kerttu Mölder, kerttu.molder@sydalinna.edu.ee, Tallinn,
  81. ITkool OÜ, Ruslan Hamzin, info@itkool.ee, Tallinn, Harjumaa, www.itkool.ee
  82. Maarika Koks, maarikakoks@gmail.com, Viimsi vald, www.viimsi.edu.ee/index.php?id=77820
  83. Merkuur OÜ, Liis Proos, info@merkuur.eu, Eesti, www.merkuur.eu
  84. Eliko Kõiv, Eliko.koiv@gmail.com, Lääne-Harjumaa, m.facebook.com/teadusseiklus
  85. Moonika Kõrre, bremmer@bremmer.ee, Lääne-Virumaa, www.tehnoloogiakool.ee
  86. Suure-Jaani Gümnaasium, Evald Sepp, direktor@sjg.edu.ee, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa, www.sjg.edu.ee/
  87. Tartu Ülikool, Marek Järvik, teaduskool@ut.ee, Eesti, www.ut.ee, www.teaduskool.ut.ee
  88. MTÜ Ökokratt, Priit Adler, info@okokratt.ee, Eesti, www.okokratt.ee
  89. Aili Elts, aili.elts@tartuloodusmaja.ee, Tartu, www.tartuloodusmaja.ee
  90. Urmas Heinaste, urmas.heinaste@eesti.ee, Tartu, heinaste.eu/
  91. Insplay, Rekato OÜ, Andres Sirel, haridus@insplay.eu, Baltikum, www.insplay.eu
  92. Anne Teigamägi, anne.teigamagi@syg.edu.ee, Saaremaa, keskkonnahariduskeskus.weebly.com
  93. Xteadus OÜ,
  94. Merilin Värkraud, m.varkraud@gmail.com, Võsu, Sagadi
  95. HK Unicorn Squad MTÜ, Liis Koser, liiskoser@gmail.com, Viimsi, www.facebook.com/HKUnicornSquad/
  96. Kairi Möller, kairi.moller@mail.ee, Tartu,
  97. MTÜ Kose Kunstikeskus, Margit Mikk, kosekunstikeskus@gmail.com, Harjumaa, www. kosekunstikeskus.edu.ee
  98. Raimo Maasik, raimo@kadrina.edu.ee, Lääne-Virumaa, Eesti, www.kadrina-kool.edu.ee/est/; www.cadrina.ee/
  99. Evelin Laanest, evelin.laanest@gmail.com, Peamiselt Tallinn ja Harjumaa, www.lohekool.ee
  100. Karin Hellat, karin.hellat@ut.ee, Tartu ja Tartumaa, avastusõppe osas ka Pärnumaa ning muud Eesti piirkonnad, www.uurimislabor.teaduskool.ut.ee
  101. Tormi Kotkas, tormikotkas@gmail.com, Tartu,
  102. Jegor Jermakov, jegor@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, tervishoiumuuseum.ee
  103. Elina Šatova, elina.shatova@gmail.com, Tallinn, www.tervishoiumuuseum.ee
  104. Eve Paesüld, Eveke6@gmail.com, Harjumaa, Lohekool.ee
  105. Krista Kutsar, krista.kutsar@gmail.com, Kose vald, Jüri, Aruküla, Raasiku, loodusmaa.ee/kool/loodus-ja-teadushuviring-miksitaja/
  106. Kaidi Kvatš, kaidikvats@gmail.com, Pärnu linn, www.pernova.ee
  107. Ly Suursild, ly.suursild@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee/
  108. Evelin Toom, evelint@elvag.edu.ee, Elva linn. Elva vald, Tartumaa, www.elvag.edu.ee/
  109. Evelin Nigula, evelinnigula@gmail.com, Pärnu linn, FB-s Pernova Hariduskeskuse Särasilmsed uurijad; - Loodusmängud; - Tarkuseterad
  110. Kent Joosep, joosepkent@gmail.com, Harjumaa, -
  111. Ken Tilk, ken.tilk@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee/
  112. Taivi Künnap, taivi.kynnap@pernova.ee, Pärnu, www.pernova.ee/ ; FB: Muinasjutulised meisterdajad, Päikeselapsed
  113. Toila vallavalitsus, toilavv@toila.ee, Toila vald, www.toila.ee
  114. Gerda Taumann, gerda@tervishoiumuuseum.ee, Haridus/kultuur,
  115. Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus, info@huvikeskus.info, Jõhvi vald, www.huvikeskus.info
  116. Roman Romanov, r.romanov.73@gmail.com, Tallinn, Harjumaa,
  117. MTÜ Laste Aeg, lasteaed@lasteklubi.ee, Harjumaa, lasteklubi.ee/et/viimsi-lasteaed/
  118. Kennet Roosipuu, kennet@tervishoiumuuseum.ee, Tallinn, tervishoiumuuseum.ee