Alustad loodus-, teadus- või tehnoloogiavaldkonna huviringiga? Lisa info www.huviring.ee

Huviring.ee ootab sügishooajal alustavate teadushuviringide infot. Kutsume loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogiavaldkonna (LTT) huviringide vedajaid lisama ja uuendama uue hooaja huviringide infot kodulehel www.huviring.ee. Oodatud on info nii huvikoolides kui ka koolides, noortekeskustes jm toimuvate ringide kohta.

Huviringi lisamine kodulehele on tasuta. Vajalik on vaid infosüsteemis konto loomine ning sisselogimine toimub ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga. Lisa huviring ka siis, kui see on juba osalejatest pungil. Ringi sisestamisel saab teha märke, et ringis ei ole vabu kohti. Huviringi lisamiseks liikuge kodulehel  www.huviring.ee “logi sisse” nupule lehe päises.

Mida lihtsamalt ja mugavamalt on LTT-huviringide info leitav, seda suurem on tõenäosus, et lapsevanem otsustab just LTT-huviringide kasuks. Samuti oleme ette valmistamas kommunikatsioonikampaaniat lapsevanematele huviringide osalejate leidmiseks ning üldise teadlikkuse tõstmiseks LTT valdkonna huvihariduse kohta. Eesti Teadushuvihariduse Liidu missioon on seista hea selle eest, et kvaliteetsed LTT-alased huviringid oleksid kõigile Eestimaa lastele kättesaadavad.

Loodus-, täppisteaduste ja tehnoloogiavaldkonna ringid käsitlevad robootikat, programmeerimist, tehnoloogiat, multimeediat, 3D-modelleerimist, keemiat ja füüsikat, matemaatikat, loodusteadusi ja muud põnevat.

Kodulehte haldab Eesti Teadushuvihariduse Liit. Eesti Teadushuvihariduse Liit loodi 2016. aastal, et soodustada koostööd teadushuvihariduse valdkonnas. Liidu liikmeteks on valdkonna nii organisatsioonid kui huvitatud üksikisikud ning liit on avatud ka uutele liikmetele.

www.huviring.ee Kõik loodus-, teadus- ja tehnoloogia huviringid ühes kohas!