Täname kõiki, kes Sügiskoolis osalsid.

Materjalid: 
Liidu tegevuste ülevaade. Juhatuse liikmed
Robootika ainetunnis ja vahendite laenutus. Heilo Altin,  Eesti Teadushuvihariduse Liit, juhatuse liige
Mängu toel õppimine. Mudeldusmängud. Ivar Männamaa, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia

------


Ootame Sind Sügiskooli 05.-06. oktoobril 2018 Pühajärve SPA & Konverentsikeskuses. Tuletame meelde, et registreerida saab kuni 01.10.2018 kella 15.00. Registreeri SIIN.

Esimese päeva teemade hulgas on ülevaade Liidu tegemistest: robootika ainetunnis, koolitused LTT-huviringide juhendajatele, kohtumised kohalike omavalitsustega, võrgustiku tegevused, õppereis. Samuti töötame üheskoos välja LTT-valdkonna huviringide juhendajate tunnustamise põhialused.

Ivar Männamaa Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiast kõneleb mängu toel õppimisest ning viib läbi ka mängulise töötoa.

Õhtuseks aruteluteemaks on “Eraldi või koos? Poisid ja tüdrukud LTT-huvitegevuses”, mida veab Vaata Maailma SA kommunikatsioonijuht Kadri Naanu.

Aega on ka vestlusteks saunas, basseinis ja pubis.

Teise päeva alustame Teaduspaktiga - kellele seda vaja on ja mis me sellega teeme? ning jätkame praktiliste töötubadega. Sügiskooli lõpetuseks jutustab mereimetajate ekspert Mart Jüssi loo lendavast vaalast ehk mida on inseneridel looduselt õppida.

Teadushuvi Sügiskoolis 2018 on osalustasu täiskasvanu kohta 10 eurot, nii Liidu liikmetele kui ka mitteliikmetele. 

Liikmeks astumise kohta info http://www.teadushuvi.ee/avaldus. Liidu liikmed võivad oma organisatsioonist kaasa kutsuda ka 2 noort (tasuta).

Registreeri SIIN.

Sügiskooli toetatakse riiklikest vahenditest huviala valdkondade kvaliteedi arendamiseks ning viiakse ellu koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Noorsootöö Keskusega.